Blíží se již 6. setkání se zajímavými ženami, které představí své neobyčejné životní příběhy. Udělejte si čas samy na sebe a přijďte s námi strávit pohodový večer ve společnosti inspirujících žen...

A protože se tento večer bude konat v červnu, těšte se na letní večírek! Vybraly jsme krásné místo v centru Plzně - Anděl Café v Bezručově ulici v Plzni.

Vítejte ve světě žen, které se navzájem inspirují a podporují.
Vítejte na večeru My ženy.

Na co se můžete těšit?

  • večer plný pohody, inspirace i překvapení
  • drink na uvítanou pro každou účastnici
  • soutěž o ceny

Program

18:00 - 18:30 otevření vstupu a drink na uvítanou
18:30 - 21:00 talkshow s hosty
21:00 - 21:30 networking a volné pokračování večera
Hosté

Host

Jana

Host

Markéta

Host

Monika

Jana Skalová dětská fyzioterapeutka a lektorka kurzů vědomého pohybu

Dětskou fyzioterapeutkou je Jana už téměř 30 let. Celý ten čas pracovala ve Fakultní nemocnici v Plzni, kde svoji profesi vykonávala na všech dětských odděleních, která se v nemocnici nacházejí a také na ambulanci dětské fyzioterapie. Na každém z těch oddělení ji malí pacienti a jejich rodiče naučili něco jiného. Uvědomila si, že neideální informovanost rodičů o pohybovém vývoji jejich dětí a nevhodná reklama, může velmi snadno způsobit vytvoření nového a zcela jistě zbytečného dětského pacienta.

"Toto všechno a dvě úžasné, pro děti „dýchající“ paní doktorky (Dr.Mydlilová a Dr. Weberová-Chvílová) mě dovedlo ke psaní článků, k přednáškám a nakonec i k napsání malé, ale věřím, že pro rodiče užitečné, knížky. Knížka se jmenuje „S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ a vyšla na podzim roku 2012 v nakladatelství Krigl."

Dnes se Jana kromě dětské fyzioterapie věnuje kurzům vědomého pohybu a kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace.

Markéta Bibzová autorka barevných náušnic Flowerski

Markétin barevný příběh začal jednou nešťastnou náhodou, kdy bourala na ledu a najednou si potřebovala přivydělat. Trochu si tak splnila i sen o vlastním podnikání. Kdoví, jestli by někdy bez takového impulsu začala :-) Začínala sama. Ale zájem o její výrobky začal stoupat a postupně začínala přibírat pomoc na výrobu, e-shop atd., aby stále ještě stíhala chodit do své "normální" práce. Dnes má kolem sebe tým lidí, ve více jak čtyřiceti barvách, na více jak čtyřiceti prodejních místech a spolupracuje s řadou firem.

Monika Benešová cestovaltelka, která pokořila Pacifickou hřebenovku

Ještě před rokem byla Monika bledou pacientkou v nemocnici. Čekala, jak krutou diagnózu jí lékaři řeknou. Přes rok měla obrovské střevní problémy, bála se chodit mezi lidi a zhubla přes 10 kilo. Pak se ale rozhodla zkusit svůj dávný sen, projít Pacifickou hřebenovku – PACIFIC CREST TRAIL - jednu z nejtěžších pěších tras na světě, dlouhou téměř 4 300 kilometrů. Cesta vede v divočině, zcela mimo civilizaci. Monika ji šla 5 měsíců s alergiemi na lepek, mléko a sóju. Nevzdala se a loni v listopadu 2017 úspěšně došla do cíle.

Chci se zúčastnit

Cena

  • Předprodej do 18. 6.:
  •   250,- Kč
  •  
  • Prodej od 19. 6.:   
  •   300,- Kč

OhlasyŽijme své sny.Partneři