Podrobnosti

Zveme vás na pátý díl inspirativní talkshow se ženami, které se nebály, šly si v životě za svým a ještě o tom rády mluví a sdílejí svou cestu s ostatními.

Co je pro někoho samozřejmostí, je pro druhého inspirací. Věříme, že právě MY ŽENY máme potřebnou energii věci vytvářet a měnit.

Vítejte ve světě žen, které se navzájem inspirují a podporují.
Vítejte na večeru My ženy.

Na co se můžete těšit?

  • beseda se třemi zajímavými ženami, které se nebály jít svou cestou a v životě dělají, co je baví
  • drink na uvítanou
  • inspirativní večer, na který budete dlouho vzpomínat
  • překvapení
  • každá vstupenka soutěží o hodnotné ceny věnované přímo našimi hosty

Program

18:00 - 18:30 registrace a drink na uvítanou
18:30 - 21:00 talkshow s hosty
21:00 - 21:30 volné pokračování večera
Hosté

Host

Ivana

Host

Jaroslava

Host

Anna

Ivana Sankot Aqua Angels Česká republika

Jako Brand Manager jsem pracovala pro značky Sisley, Sephora a Hospodářské noviny. Před vstupem do vlastního podnikání jsem působila jako PR & Marketing Manager pro střední Evropu v Marks & Spencer. Aktuálně řídím již 5 let vlastní společnost, která mezinárodně expanduje. Prošla jsem při rozjezdu podnikání velmi těžkým obdobím, což mě však posílilo a posunulo dál. Přesvědčilo mě to o tom, že jsem schopná se změnit a můžu být taková, jaká bych chtěla být. Ráda tuto zkušenost sdílím a naslouchám, jak jsou na tom ostatní.

Jaroslava Vlková Top Style Salon

Před třemi lety jsem se rozhodla, že obrátím svůj život vzhůru nohama a z finančního sektoru se pustím do něčeho zcela nového. Otevřela jsem si Top Style Salon - kadeřnictví, kde je spokojený zákazník na prvním místě a kde si zakládáme na stoprocentním servisu a perfektně proškoleném personálu. Díky tomu patříme od počátku mezi prémiové salony značek, se kterými spolupracujeme, a udáváme trendy v účesech i poskytovaných službách. Baví mě sociální sítě, v nichž vidím velký potenciál do budoucna, trichologie, které se na salonu věnuji, a nadšené klientky.

Anna Marešová Whoop.de.doo

Po pětileté pracovní zkušenosti, jako výkonná produkční, jsem vystudovala produktový design na Fakultě umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Za svou bakalářskou práci Tramvaj pro Prahu jsem získala řadu ocenění. Obdržela cenu Národního technického muzea, Excelentní studentský design 2009 a prestižní cenu na Biennial of industrial design v Lublani, kde jsem obdržela cenu za nejlepší studentskou práci. Moje diplomová práce Whoop.de.doo - sada erotických pomůcek pro ženy, získala hodně pozornosti v médiích. Byla oceněná Národní cenou za studentský design 2011, Exit design 2011 a hodnocena jako prototyp roku magazínem Dolce Vita. Byla jsem dvakrát nominována na Czech Grand Design v kategorii objev roku. V roce 2016 jsem obdržela za svůj Whoop.de.doo vibrátor prestižní cenu RED DOT. V roce 2012 jsem založila vlastní studio Anna Maresova Designers, ve kterém spolupracuji s několika svými kolegy. V současnosti se věnuji udržitelnému designu a svojí značce Whoop.de.doo. Moje práce se objevily na výstavách v Praze, Londýně i New Yorku.

Chci se zúčastnit

Cena

  • Platba předem na účet:
  •   250,- Kč
  •  
  • Platba v hotovosti na místě:   
  •   300,- Kč

OhlasyVideo z předchozí akcePartneři