Premiéra inspirativní talskhow MY ŽENY #1

MY ŽENY #1

Úterní premiéra naší inspirativní talkshow dopadla naprosto úžasně!!! Moc děkujeme všem, kteří dorazili a užili si s námi tento výjimečný večer! Bylo nesmírně inspirující slyšet příběhy našich hostů, sdílet jejich nadšení a energii. Jsme plné dojmů, zážitků a emocí a skutečně nadšené, jak vás tato akce oslovila :-)

Děkujeme za vaši bezprostřední zpětnou vazbu, vyplněné dotazníky, nadšení a podporu. Moc to pro nás znamená - protože víme, že děláme smysluplnou věc.

Děkujeme našim vzácným hostům - výjimečným ženám, které mají odvahu následovat své sny a které přijaly pozvání a podělily se o své osobní příběhy, rady i energii. Přinášíme krátké ohlédnutí za uplynulým setkáním:

Judita Soukupová

Prvním hostem talkshow byla Judita Soukupová - ředitelka Mezinárodního filmového festivalu Juniorfest, který letos slaví již 10. výročí. Začínala v administrativě jako "holka pro všechno" a to následně skvěle využila. Její láskou byla totiž odjakživa kinematografie a po zkušenosti s organizací festivalu Filmák se se svým životním kamarádem Michalem Šaškem pustila do vlastního projektu. Organizace takového festivalu není vždy jednoduchá, znamená skloubit osobní a “festivalový” život, avšak přináší mnoho radostných okamžiků a vzácných setkání a příležitostí. Její rodina je pro ni velkou oporou.

Mirka Novak

Jako druhý host vystoupila Mirka Novak - charismatická zpěvačka a lektorka zpěvu, plná nezkrotné energie. První setkání s Mirkou bylo jako setkání dávných kamarádek: obrovský příval energie, neotřelých názorů a odzbrojující úsměv na tváři. Přesně ví, jak uchvátit své publikum, ať už v rodném Česku, nebo v Austinu v Texasu, který se stal jejím druhým domovem. Tato soulová zpěvačka, která umí okořenit svou show pořádným groovem, improvizací i nečekanými rytmy, uvádí diváky v naprostý úžas.

Dominika Pašková

Poslední příběh plný inspirace sdílela Dominika Pašková, manažerka jazykové školy Perfect World. Jak o sobě říká: "Jsem obyčejná žena s neobyčejnou vůli, hrdá matka dvou krásně zlobivých chlapečků a jedné malé princezny a manažerka Perfect World, jazykovky se srdcem. Zakladatelka Nadačního fondu PERFECT, který pomáhá dětem z dětského domova s cizími jazyky. Nadšená běžkyně a sportovkyně a snílek, který se nebojí své sny realizovat, i když se ne vždy povedou." Dominika je skutečně žena činu a je krásné vidět, s jakým nadšením, odhodláním a láskou na všem pracuje.

Ještě jednou děkujeme všem za setkání a podporu.
Krásné dny přeje
Petra, Ála a tým MY ŽENY

Fotogalerie

MY ŽENY #1 MY ŽENY #1 MY ŽENY #1 MY ŽENY #1

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: