Postřehy z inspirativní talkshow MY ŽENY 3

MY ŽENY #3

V úterý 19. prosince 2017 proběhl v pořadí třetí inspirativní večer MY ŽENY vol. 3, který byl opět velmi obohacujícím setkáním se zajímavými a úspěšnými ženami, které si šly v životě za svým a rády se o své příběhy podělily.

Tentokrát se akce konala v prostorách bývalého ateliéru, kde měly účastnice navíc nově příležitost seznámit se s partnery akce a jejich produkty: jedinečné bylinné čaje z Ateliéru Lucie Kužílkové, exkluzivní čokoládové produkty od PM - Sedmero paprsků s.r.o. včetně lahodné čokoládové fontány či originální kolekce šperků Orishas jewellery by Doris Martinez.

Děkujeme všem, kteří dorazili v předvánočním čase strávit příjemný večer plný pohody a inspirace. Přinášíme krátké ohlédnutí, fotomomentky a také několik inspirujících myšlenek našich hostů:

Iveta Churavá - majitelka farmářského obchodu U Lidušky

Jako první se představila Iveta Churavá, majitelka farmářského obchodu U Lidušky a také "maminka, babička, ségra, šéfová, kamarádka, golfistka, adeptka na misku po třicítce," jak o sobě říká.

Iveta nastoupila v devadesátých letech bez jakýchkoli zkušeností, ale s nebývalým odhodláním na místo prodejní referentky v BESTu, nově postaveném závodě na betonové dlažby. Prošla řadou pozic a dvanáct let pracovala ve funkci generální ředitelky. V roce 2004 byla oceněna titulem Lady Pro, který je udělován profesionálkám, které vynikají nejen v manažerské a obchodní významné činnosti. Přes všechny úspěchy ji však pracovní vyčerpání přivedlo k rozhodnutí začít novou etapu života.

"Ve své původní práci jsem skončila, když jsem si uvědomila, že jsem přestala vnímat lidi a vnímala jenom peníze."

V roce 2014 otevřela v Plzni-Roudné obchod s farmářskými potravinami U Lidušky, v listopadu roku 2017 k tomu přibyla druhá prodejna na Slovanech. "Chtěla jsem tu být pro lidi a to mě vedlo k otevření obchodu U Lidušky, který jsem pojmenovala po své mamince."

Iveta prodává zdravé potraviny přímo z farem a zaměstnává lidi s pozitivní energií. Věří svému srdci a zdravému selskému rozumu.

Martina Janoušková - módní návrhářka

"Jsem žena, která měla možnost si splnit svůj sen ... můj koníček se stal mojí prací."

Martina je oděvní návrhářka, stylistka a majitelka butiku Missis7. Také ona našla svoji inspiraci v rodině. S šitím a úpravou oděvů začala už jako dítě, kdy ji babička Maruška přivedla k ručním pracem, k vyšívání a háčkování a ve svých 11 letech ovládala práci se šicím strojem. "Byly to krásně prožité chvíle. Pak přišlo období, kdy jsem chtěla být kadeřnice a učitelka. Ale jsem přesně tam, kde mám být ... Martina Janoušková - oděvní návrhář a stylista. Každá žena je jedinečná, je pro mě výzvou a inspirací."

My ženy jsme měly příležitost vyzkoušet Martiny módní kousky přímo na sobě a navíc tři vylosované účastnice se zúčastnily proměny a nechaly se profesionálně vystylovat.

Doris Martinez - profesionální tanečnice a lektorka tance

Na závěr vystoupila Doris Martinez - profesionální tanečnice, choreografka a lektorka tance pocházející z Kuby, která se podělila o svůj zajímavý životní příběh a strhla všechny přítomné svou nespoutanou energií :-)

"Můj život je tanec, tanec je cesta, životní styl a hlavně velká radost. Zkuste jít alespoň kousek po této cestě se mnou, provedu vás."

Doris se narodila v Havaně na Kubě, kde absolvovala několik tanečních škol, včetně akademie připojené k divadlu Carlose Marxe. V roce 2000 odcestovala na taneční turné po Španělsku, kde se na několik let usadila. Od roku 2001 provozovala v Málaze vlastní taneční školu Doris Martinez y La clave de Osha a dále se s velkým úspěchem podílela na různých mezinárodních kongresech salsy v Německu, Itálii, USA a ČR. Účinkovala v televizních spotech prestižních značek jako např. Bacardi, Havana club či Heineken, nebo v hudebních videoklipech.

Od roku 2009 žije v Praze, kde má vlastní taneční skupinu "La Clave De Osha", se kterou spolupracovala například s Karlem Gottem či Helenou Vondráčkovou.

V současnosti vystupuje v rámci různých kulturních akcí zaměřených na tanec, šíření povědomí o latinskoamerické kultuře jak v Čechách, tak na Slovensku a Rakousku, apod. Má pravidelné taneční lekce v Praze a víkendové workshopy po celé ČR, Slovensku i Rakousku.

V lednu 2017 přinesla na trh nový unikátní fitness program AfroPowerFit©, který kombinuje základní prvky baletu s aerobním cvičením a prvky tradičních afrických tanců. V listopadu 2017 představila exkluzivní kolekci šperků plnou barev Orishas jewellery by Doris Martinez, která vznikla ve spolupráci s designérem Martinem J. Pouzarem a firmou Ralton components.

Děkujeme a přejeme v novém roce hodně zdraví, odvahy a energie k uskutečnění vašich snů ;-)
Petra a tým MY ŽENY

Fotogalerie


Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: