Postřehy z inspirativní talkshow MY ŽENY #2

MY ŽENY #2

V úterý 24. října proběhla v prostorách CAFÉ Papírna druhá inspirativní talkshow se ženami, které si v životě plní své sny. Setkání jedinečných a úspěšných žen bylo opět velice příjemné, nakopávací a plné inspirace. WOW!

Je skvělé, že si dovolujeme BÝT TOU NEJZÁŘIVĚJŠÍ PODOBOU SVÉHO JÁ.

Děkujeme vám, kteří jste dorazili a dopřáli si večer sami pro sebe. Vážíme si, že jsme mohly na akci mezi sebou přivítat i muže :-)) Věříme, že jste si jej užili a načerpali inspiraci a energii na cestu za svými vlastními sny ;-) Jsme nadšené, že řada z vás po skončení moderované talkshow ještě zůstala, propojovala se navzájem a nechávala vše doznít. A o tom to je - sdílet, navázat, protnout a souznít navzájem...

Děkujeme našim hostům - neobyčejným ženám - za jejich otevřenost, lidskost a nadšení, s jakým sdílely své osobní příběhy. Přinášíme krátké ohlédnutí za uplynulým večerem, foto momentky a pár inspirujících myšlenek:

Daniela - kouzelnice s lidským tělem a prožíváním

Danča se snaží láskyplně přibližovat oblast lidské sexuality, těhotenství či přirozeného porodu a v rámci DL Centrum - Rodíme tak, jak žijeme a Tantra Centrum Plzeň se věnuje jednotlivcům i párům. Danča je okouzlující bytost, která dělá, co ji baví. Sama postupně odkrývala jednotlivá témata, která s ní aktuálně rezonovala, a rozhodla se je předávat dál, lektorovat, koučovat a pomáhat ostatním na cestě za spokojenějším a plnohodnotnějším životem.

"Pojďme se naučit umění prožít život naplno a milovat ho se vším, co nabízí."

Andrea - herečka s poetickou duší

Andrea žije přítomností. Je to nezkrotný živel, která žije svůj herecký sen. Momentálně působí ve stálém angažmá Vinohradského divadla a vidět ji mohou i televizní diváci. Ráda tráví čas sama se sebou, vinaří a užívá si naplno života tady a teď.

"Můžeme prožít vše, co se nám zamane,
avšak nebudeme-li chtít, náš příběh se nestane."

Lucka - krotitelka polymerové hmoty

Lucka je mladá designerka plná elánu, která se zamilovala do polymerové hmoty natolik, že si ze svého koníčku vybudovala vlastní byznys. Se svým tátou zaližila firmu, která pro práci s polymerovou hmotou designuje a vyrábí nástroje. Hraje si, zkouší nové věci a žije svůj polymerový příběh. Píše vlastní blog, natáčí videa, přednáší a inspiruje nejen mladé...

Děkujeme za vaši energii a těšíme se na příští setkání :-)
Petra, Ála a tým MY ŽENY

Fotogalerie

MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2 MY ŽENY #2

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: