Ohlédnutí za inspirativní talkshow My ženy vol. 5

My ženy vol.5

V úterý 10. dubna 2018 se konal v pořadí již pátý večer se zajímavými a úspěšnými ženami, které se nenechaly odradit překážkami na cestě za jejich sny. Pozvání do talkshow přijaly Jaroslava Vlková - majitelka kadeřnického salonu Top Style Salon, Anna Marešová - produktová designérka a autorka sady erotických pomůcek pro ženy Whoop.de.doo a Ivana Sankot Kováčová - majitelka Aqua Angels Česká republika.

Vážíme si upřímnosti, s jakou se podělily o své příběhy, zkušenosti a cesty za úspěchem a životní radostí. Z každé bylo cítit velké nadšení a lásku, s jakou své projekty a podnikání rozvíjí.

Jaroslava Vlková - majitelka Top Style Salon

Jaroslava je úspěšnou podnikatelkou a majitelkou prestižního kadeřnictví Top Style Salon v Plzni. Není však vystudovanou kadeřnicí a před vlastním byznysem se pohybovala dokonce úplně v jiném odvětví. Co ji vedlo k takové změně?

"Před třemi lety jsem se rozhodla, že obrátím svůj život vzhůru nohama a z finančního sektoru se pustím do něčeho zcela nového. Otevřela jsem si Top Style Salon - kadeřnictví, kde je spokojený zákazník na prvním místě a kde si zakládáme na stoprocentním servisu a perfektně proškoleném personálu. Díky tomu patříme od počátku mezi prémiové salony značek, se kterými spolupracujeme, a udáváme trendy v účesech i poskytovaných službách."

Jaroslava je důkazem toho, že když se chce, tak to jde. Je silná žena, která se nebojí riskovat. Energie a nápadů má dost. Pro inspiraci jezdí do zahraničí, a tak pro své klienty připravuje stále nějaké novinky a snaží se držet krok před konkurencí. Jaroslavu baví sociální sítě, v nichž vidí velký potenciál do budoucna, trichologie, které se na salonu věnuje, a nadšené klientky. Pro to, abyste byli v něčem úspěšní, nemusíte mít v daném oboru vzdělání. Stačí mít nadšení a odvahu.

Během večera proběhla také rychlá proměna jedné z účastnic, kterou učesala top Stylist Monika a nalíčila vizážistka Tereza Vodičková.

Anna Marešová - produktová designérka

Po pětileté pracovní zkušenosti jako výkonná produkční vystudovala Anna produktový design na Fakultě umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Za svou bakalářskou práci Tramvaj pro Prahu získala řadu ocenění. Obdržela cenu Národního technického muzea, Excelentní studentský design 2009 a prestižní cenu na Biennial of industrial design v Lublani, kde obdržela cenu za nejlepší studentskou práci.

Mediální pozornosti však získala až díky sadě erotických pomůcek pro ženy s názeve Whoop.de.doo, kterou designovala jako svou diplomovou práci. Byla oceněná Národní cenou za studentský design 2011, Exit design 2011 a byla hodnocena jako prototyp roku magazínem Dolce Vita.

Anna byla dvakrát nominována na Czech Grand Design v kategorii objev roku. V roce 2016 obdržela za svůj Whoop.de.doo vibrátor prestižní cenu RED DOT.

V roce 2012 založila vlastní studio Anna Maresova Designers, ve kterém spolupracuje s několika svými kolegy. V současnosti se věnuje udržitelnému designu a svojí značce Whoop.de.doo. Její práce se objevily na výstavách v Praze, Londýně i New Yorku.

Ivana Sankot Kováčová

Ivana pracovala řadu let jak Brand Manager pro světové značky a svou práci milovala. Svůj dream job však opustila: "Změnu jsem nijak neplánovala a vlastně ani nechtěla. Když si to ale dnes zpětně uvědomím, byla jsem poměrně dost unavená, vyfrustrovaná, vyhořelá…" Ivana se rozhodla založit vlastní firmu, aby si mohla dělat věci podle svých představ. Voda si ji doslova našla a Ivana se vydala úplně novým směrem. Rodinnou firmu Aqua Angels dnes řídí již 5 let a daří se i expandovat do zahraničí.

"Prošla jsem při rozjezdu podnikání velmi těžkým obdobím, což mě však posílilo a posunulo dál. Přesvědčilo mě to o tom, že jsem schopná se změnit a můžu být taková, jaká bych chtěla být. Ráda tuto zkušenost sdílím a naslouchám, jak jsou na tom ostatní."

Voda Aqua Angels je dovážená z Islandu a je unikátní svým složením a má výbornou, osvěžující až nabuzující chuť. Dnes vodu prodávají nejen zákazníkům v ČR, ale distribuují i do několika evropských zemí a plánují vybudovat stáčírnu v Rusku.

Ivana není však jen úspěšná podnikatelka, ale také dobrovolnice v rámci programu Autismus jako dar, jehož zakladatele - Barboru a Ernesta Chuecos jsme hostili v minulé talkshow My ženy vol. 4. Díky dobrovolnictví se naučila lépe pracovat s motivací, sebereflexí, sebeláskou a celkově ji to velice pomohlo jak v osobním životě, tak v podnikání.

Ivana je drobná žena s obrovským srdcem. Je vidět, že svou práci dělá s láskou a velkou radostí.

Děkujeme všem za krásný večer a těšíme se na další inspirující a obohacující setkání! :-)
Tým My ženy

Fotogalerie

My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5 My ženy vol. 5

Další fotografie najdete na našem Facebook profilu >>>

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: