Networking aneb My ženy v síti

Networking

My ženy věříme, že každá jsme v něčem výjimečná a můžeme být pro druhé inspirací. Vytváříme prostor pro vzájemnou podporu, spolupráci a sounáležitost. A rozhodly jsme se dát osobnímu setkávání více prostoru, a tak pořádáme networkingový event My ženy v síti.

Co je networking?

Networking se stal populárním pojmem i nástrojem, jak budovat síť kontaktů pro vysněnou kariéru či obchodní partnerství. Ve své podstatě je však přirozenou součástí našeho života - je to něco, čemu se věnujeme každý den: budujeme osobní vazby s přáteli, známými, v zaměstnání atd. Díky networkingu se můžeme seznámit se zajímavými lidmi, získat nové impulsy a vzájemně se inspirovat.

"Každý, koho potkáme, nám byl vložen do cesty z nějakého důvodu. I to nejkratší setkání může změnit život."

V čem je networking přínosný?

1. Možnost poznat zajímavé lidi

Většinu našeho času trávíme víceméně v uzavřeném okruhu přátel a známých. Díky networkingovým akcím můžeme tento okruh rozšířit a seznámit se s dalšími ženami s různým oborovým zaměřením, zkušenostmi a také příběhy, které nás můžou inspirovat. Networking není jen o výměně vizitek - je o vzájemném poznávání, zajímavých rozhovorech a budování smysluplných vztahů.

2. Nadhled, nové nápady a impulsy

Networking nám může otevřít oči i mysl :-) Často jsme ponořeny do našeho “vlastního světa” a chybí nám určitý nadhled. Sdílení našeho příběhu s druhými nám pomůže získat cennou zpětnou vazbu, radu, jiný úhel pohledu. Může pro nás znamenat znovu nakopnutí a posunout zase o kus dál.

3. Budování osobní značky

Networkingové akce jsou skvělou příležitostí, jak dát o sobě vědět a budovat svou osobní značku. Představit svůj projekt, šířit povědomí o tom, co děláme. Budování osobní značky není jen pro podnikatelky. Ženy, které třeba hledají ve svém životě změnu, si budují status experta a mohou tak lépe připoutat zajímavé pracovní nabídky. Networking nás posouvá nejen v profesionální rovině, ale i té osobnostní: zlepšuje naše prezentační a komunikační schopnosti.

4. Nové příležitosti

Networking nabízí opravdu nespočetné příležitosti, jak najít partnerku pro náš vysněný projekt, nové klienty nebo třeba novou kamarádku, s níž si naplánujeme společnou dovolenou :-) Záleží na každé z nás, jak dokáže danou příležitost využít.

5. Sdílení společných zájmů a vzájemná inspirace

Každá žena může být pro druhé inspirací. Networking nám umožňuje potkat stejně naladěné ženy, sdílet společné zájmy a hodnoty, diskutovat na témata, která se nás žen týkají a třeba se jen o nich bojíme nahlas mluvit.

My ženy v síti

Propojujeme ženy, které hledají pro svůj život či podnikání nové impulsy, kontakty nebo inspiraci. Ženy, které touží jít vlastní cestou a pracovat na svých snech. Networking totiž není jen o budování profesionální sítě kontaktů - je také o sdílení zkušeností, hodnot a vzájemné inspiraci. Přínos networkingu je ve vzájemné podpoře a sounáležitosti, kterou my ženy rozhodně v sobě máme a je na čase ji umět naplno využít!

Jste otevřené novým věcem? Cítíte, že potřebujete ve svém životě posun? Hledáte nové impulsy či nápady nebo se chcete jen potkat s dalšími akčními ženami? Pak neváhejte dorazit na naše první networkingové setkání My ženy v síti vol. 1. Neformální večer, který je určen pro každou ženu bez ohledu na své profesní zaměření, věk či životní etapu.

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a zůstaňte v obraze ;-) Připravujeme pro vás další akce plné inspirace.

Vstupte do světa žen, které se navzájem inspirují a podporují!
Těšíme se na vás :-)
My ženy

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho se svými přáteli: